Biberon, Emzik ve Oyuncak Temizleyici

500 ML – 16.9 fl.oz

Bebeğinizin ve çocuğunuzun sadece biberon değil, emziklerinde ve oyuncaklarında da güvenle kullanabileceğiniz bitkisel yağlardan üretilen yüzey aktiflerle formülüze edilmiştir. Bebeğinizin  sık sık eline aldığı ve direk ağzıyla temas ettiği emzik ve biberonları olabildiğince hijyenik tutmak gerekir. 

Günlük kullandığımız temizleyici sıvılar, bize tahmin etiğimiz kadar zarar vermese de bebek ve çocukların hassas bünyesinde aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu nedenlerle kimyasallardan uzak bitki özleri ile zenginleştirilmiş bebeğinizin hem cildine hem de bünyesine zarar vermeyecek güven ile kullanacağınız bir üründür.

  • Süt ve mama lekelerinde etkili temizleme sağlar.
  • İçerisindeki doğal gliserin ile kullanım esnasında ellere nem verir.
  • Fosfat sentetik koku sls sles klor amonyak paraben boya parafin içermez.
  • Vegan sertifikasına sahiptir.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiş olup, Cruelty Free belgesine sahiptir.
  • Dermotolojik olarak test edilmiştir.

Kullanım Şekli

Ilık suya yeterli miktarda ürünü ekleyiniz. Köpürmesini sağlayarak, biberon, emzik ve oyuncaklarınızı temizleyiniz. Sonrasında bol su ile yıkayınız.

 

İçindekiler

Aqua(Termal Water), Disodium Cocoamphodiacetate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Caprylyl Glycol, Caprylyl Hydroxamic acid, Citrus Sinensis Peel Oil

Uyarılar

Cilt ve gıda temizliklerinde kullanılmaz. Yıkamadan sonra bol su ile durulama yapılmalıdır. Gözle temasından kaçınınız. Güneş ışığı ve ısıdan uzak oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Haricen kullanım içindir.