Güneş Kremi

100 ML – 3.38 fl.oz

Baby Icon Güneş Kremi: SFP50+ içeriğindeki organik güneş koruyucu filtre ile cildi UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. Bebeğinizin hassas cildini güneşten korumak için güneş kremi kullanmak çok önemlidir.

Güneş ışınlarını yansıtan, nano olmayan mineral UV koruma bileşenlerine sahip Baby icon Bebek Güneş Kremi bebeğiniz için en iyi seçimdir. Sentetik hiçbir hammadde içermeyen formülü ile kolay uygulanır.

Hassas cilde sahip yetişkinler tarafından da kullanılabilir. İçeriğinde bulunan çok değerli bir yağ olan Squalen Zeytinyağından elde edilir. Cildi yumuşatır, nemlenme yeteneğini artırır ve bu sayede pürüzsüz bir görünüm sağlar. Baby Icon Güneş Kreminin içerisindeki Çinko Oksit tahriş oluşumunu engellerken, Gliserin de cildi yumuşatarak nem dengesini korumayı sağlar.

  • Baby İcon bebek güneş kremi, kolay sürülür ve emilimi kolaydır.
  • Yapışkan değildir beyazlık bırakmaz.
  •  Yatıştırıcı, rahatlatıcı ve yumuşatıcı özellikleriyle bilinen Termal Suya yer verilmiştir.

Kullanım Şekli

Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulayınız.

İçindekiler

Aqua (Thermal Water), Zinc Oxide, Dibutyl Adipate, Squalene, C13-15 Alkane, Polyglycerol Oleic Acid Esters, Glycerine, Polypropylene, Rhus Succedanea Fruit Wax, Hydrogenated Polysisobutene, Lecithin, Silica, Jojoba Golden Carrier Oil, Citrillus Lanatus Seed Oil, Phenetyl Alcohol, Titanium Dioxide, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Disteardimonium Hectorite, Edta, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower/Leaf/Stem Extract, 1,2-Hexanediol, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Sodium Hyaluronate, Chondrus Crispus Extract, Hydroxypropyltrimonium Hyaluro-nate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate.

Uyarılar

Bebekler ve hassas ciltler güneş ışınlarından korunmalıdır. Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayız. Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayın. Ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etki ile karşılaşılması durumunda doktora danışınız. ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ürününüzü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınınız, aşırı sıcaktan Koruyunuz.