Tıbbi Sorumluluk Reddi

Baby Icon, Bilgi Merkezi ve Makale Alanı içerisinde çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok madde yer almaktadır. Ancak, bu maddelerin hatasız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıbbi konulara değinen bir içerikte bulunan herhangi bir bilginin doğru olduğunun kesinlikle hiçbir güvencesi yoktur. Bu maddeler, bölüm olarak ya da bütünüyle, çoğunlukla profesyonel olmayan kişilerce yazılmaktadır. Tıp ile ilgili bir bilgi hatasız bile olsa, sizin için ya da sizin rahatsızlığınızın belirtileri için uygulanabilir olmayabilir. Bu nedenle buradaki tıbbi bilgilerin pratikte uygulanması halinde Baby Icon sorumluluk kabul etmez ve herhangi bir yardımı taahhüt etmez.

Baby Icon tarafından sağlanmış olan herhangi bir tıbbi bilgi, en iyi şartlarda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin (örneğin, bir tıp doktoru, veteriner hekim, hemşire, diş hekimi, eczacı vb.) önerisi yerine geçmez. 

Baby Icon’a bireysel katkıda bulunanların, sistem işleticilerinin, geliştiricilerin, maddi ya da manevi destekleyicilerin hiçbiri ve Baby Icon ile bağlantılı olan başka hiçbir kişi, bu internet sitesinde sunulan herhangi bir bilginin kullanılması ya da benimsenmesinden doğan sonuçların sorumluluğunu alamaz.

UYARI :  Baby Icon Tıbbi Önerilerde Bulunmaz.

Lütfen sizin ve sevdiklerinizin sağlığını ilgilendiren durumlarda bir sağlık kuruluşuna veya hekiminize başvurun.